V jeho prostorách se v sobotu večer konala jedinečná módní přehlídka s názvem Móda elegantních dam. Modelky nebyly mladá děvčata s mírami 90–60–90, ale dámy, které mají zaměstnání, rodinu a řadu dalších povinností.

Žádná z nich se nevěnuje modelingu profesionálně, musí ale splňovat věkovou podmínku nad třicet let. Takový tým v rámci projektu Elegantní dámy vytvořila umělecká agentura Fatima Zdeňka Krče z Kroměříže.

Zdroj: Deník/Josef Pintér

Mezi modelky patří také Šárka Šteinigerová.

„Do tohoto skvělého kolektivu jsem se dostala díky soutěži Miss Karvinsko v roce 2016. Tam jsem se seznámila s Barborou Peschovou z Klimkovic. Zeptala se mě, zda bych měla zájem stát se modelkou v agentuře Fatima, s kterou spolupracuje jako organizátorka na severu Moravy. Řekla jsem ano. Přehlídky mně moc baví a jsem velice šťastná,“ svěřila se sympatická Havířovanka.

Přehlídka v Těrlicku byla zaměřena na společenské, sportovní a svatební oblečení a také dámské spodní prádlo v podání třiadvaceti žen. Obohacením večera bylo vystoupení zpěvačky Lucie Majerníkové z Ostravy a Daniela Brody z Karviné a na závěr nechyběla ani tombola.

Publikum bylo očividně velmi spokojené a dávalo to patřičně najevo neustálým hlasitým potleskem.

Celým programem provázel Jiří Jekl z Havířova.