V jeho prostorách se tehdy konala jedinečná módní přehlídka s názvem Móda elegantních dam. Na molu se předváděly těrlické dámy, které mají zaměstnání, rodinu a řadu dalších povinností.

Žádná z nich se modelingu nevěnovala profesionálně, všechny byly starší třiceti let. Projekt pod názvem Elegantní dámy vytvořila umělecká agentura Fatima Zdeňka Krče z Kroměříže.

Zdroj: Deník/Josef Pintér

Mezi modelkami byla třeba Šárka Šteinigerová. „Do tohoto skvělého kolektivu jsem se dostala díky soutěži Miss Karvinsko v roce 2016. Tam jsem se seznámila s Barborou Peschovou z Klimkovic. Zeptala se mě, zda bych měla zájem stát se modelkou v agentuře Fatima, s kterou spolupracuje jako organizátorka na severu Moravy. Řekla jsem ano. Přehlídky mně moc baví a jsem velice šťastná,“ svěřila se tehdy Šteinigerová.

Zamrzlá Těrlická přehrada. Pohled od Jaškovské krčmy.  14. 2. 2023
Těrlická přehrada pod ledem. Na bruslení ale zapomeňte. V roce 2017 to bylo jiné

Přehlídka v Těrlicku byla zaměřena na společenské, sportovní a svatební oblečení a také dámské spodní prádlo v podání třiadvaceti žen. Obohacením večera bylo vystoupení zpěvačky Lucie Majerníkové z Ostravy a Daniela Brody z Karviné a na závěr nechyběla ani tombola.

Publikum bylo očividně velmi spokojené a dávalo to patřičně najevo hlasitým potleskem.