Zdeněk Pohlreich si tentokrát posvítí na gastronomickou úroveň městské společnosti Zámek, která provozuje stejnojmenný čtyřhvězdičkový hotel.

Natáčení začalo ve středu, štáb přijel po 10. hodině. Jak se dalo čekat, příliš chvály pro servírované jídlo neměl. Personál je přesvědčen, že kritika musí být podle scénáře. Věří, že Pohlreicha v dalších dnech přesvědčí. Zátěžový test, na který se lidé mohli rezervovat místa, se bude konat v pátek vpodvečer.

Vedení havířovského magistrátu by Zdeňka Pohlreicha rádo pozvalo k prohlídce radnice a tamní Radniční restaurace. Ve středu se k zámečku přicházeli s oblíbeným šéfkuchařem vyfotografovat mnoho lidí. Poslední klapka padla po 18. hodině. Zatímco Pohlreich hodnotil den před kamerou, jednateli Zámku a zastupiteli za KSČM Davidu Ondráčkovi se zastupitelkou za ANO Darjou Tomaniecovou v tu samou chvíli do smíchu zatím nebylo. Stále neví, zda městský podnik v televizním testu uspěje. 

Zdeněk Pohlreich nevyužil možnosti ubytování v Zámku, ale před 19. hodinou se nechal odvézt do Těrlicka. 

O tom, zda městská firma vyjde z testu s čistým štítem nebo s ostudou, se budou moci diváci přesvědčit za několik měsíců. Například nyní vysílané díly se natáčely v dubnu.